RECENZJE

Więcej miejsca w iPhone’ie dzięki SanDisk iXPAND

>Mateusz Krawczyk Mateusz Krawczyk
17 czerwca, 2017

Ostatnio w moje ręce trafiło bardzo praktyczne akcesorium  – iXPAND Flash Drive od SanDisk. Pendrive, który pozwala na rozszerzenie pamięci w iPhone’ie o dodatkowe gigabajty (w moim przypadku było to 128GB, ale jest też opcja 256GB!). Samo akcesorium w zależności od pojemności możecie zakupić tutaj.

SanDisk iXpand to zewnętrzny magazyn pamięci przeznaczony do iPhonów i iPadów. Dzięki niemu w prosty sposób możemy zwolnić miejsce na naszym urządzeniu, albo skopiować dane, które przechowujemy na tym urządzeniu. Może ono też służyć do prostego przenoszenia plików z PC czy macOS właśnie na nasze urządzenie, ponieważ  wyposażone jest w USB 3.0, co zapewnia naprawdę przyzwoity transfer plików na poziomie (kilkadziesiąt MB na sekunde i prawi 100 przy odczycie). Dodatkowo urządzenie te posiada własną, prostą aplikację wraz z oprogramowaniem szyfrującym. Warto też zaznaczyć, że sam pendrive jest mały (wymiary 13 x 17 x 59 mm) przez co bezproblemowo zmieści się naszej kieszeni bądź portfelu. Sama aplikacja oprócz transferu plików i ich odtwarzania bezpośrednio na urządzeniu pozwala na m.in. tworzenie automatycznej kopii zapasowej oraz na rejestrowanie filmów na pendrivie.

Podsumowując, pendrive ten jest świetnym rozwiązaniem na zbliżające się wakacje. Dzięki niemu będziemy mieli możliwość podróżowania z dodatkowymi filmami, a także nie będzie ograniczało nas miejsce jeśli będziemy chcieli robić zdjęcia czy nagrywać jakieś klipy. Jeśli jesteście zainteresowani tym sprzętem – możecie je zakupić tutaj.

Comments

No comments found!

Leave a Comment

Your email address will not be published.