Często dostaję od Was pytania: czy opłaca się kupić teraz iPhone’a, czy może poczekać aż wyjdzie nowa wersja; kiedy najlepiej kupić telefon od Apple. I na te właśnie pytania dostaniecie odpowiedź w tym artykule.

Analizując inne firmy takie jak: Samsung, Sony, LG itd – sytuacja z określeniem najlepszego momentu na zakup jest dość kłopotliwa bowiem firmy te często i dość nieregularnie wypuszczają swoje flagowce. Natomiast jeśli chodzi o Apple – od kilku lat (za wyjątkiem marca ubiegłego roku) iPhone’y są zawsze pokazywane we wrześniu i ta sytuacja bardzo upraszcza analizę najlepszego momentu do zakupu iPhone’a.

Najlepiej jest kupować iPhone’a (niezależnie czy nowy czy używany) zaraz po premierze najnowszego modelu. Wtedy ceny są relatywnie niskie i też jest największy wybór jeśli chodzi o używane modele. Aczkolwiek nie jest też tak, że jeśli przegapicie październik/listopad to musicie czekać rok na kolejny dobry moment. W trakcie roku, podczas różnych „wydarzeń” takich jak np. Czarny Piątek, czy sam okres świąteczny – także można upolować iPhone’a w całkiem niezłej cenie.
Teraz bogatsi o te wiedzę, wiecie już kiedy najlepiej sprzedać i kupić iPhone’a i mam nadzieję że na tym zyskacie! ?

Kup iPhone’a w sprawdzonym miejscu.

 

zdjęcie pochodzi od: http://blogs.reuters.com/

Comments

No comments found!

Leave a Comment

Your email address will not be published.