Jakiego Apple Watcha kupić na start w 2021?

Bardzo często dostaję od Was takie pytanie ze względu na to, że na rynku jest obecnie do wyboru kilka modeli smartwatchy od Apple i wiele osób zastanawia się właśnie nad tym, który Apple Watch będzie idealny dla nich na start 2021 roku? Wszystko tak naprawdę zależy od Waszego budżetu, oraz wymagań jakie macie wobec tego gadżetu. Na początku musicie sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chcecie mieć tylko ten sprzęt do mierzenia czynności życiowych, postępów w uprawianiu sportu – a może po prostu chcecie otrzymywać jedynie powiadomienia i mieć zainstalowane kilku podstawowych aplikacji? Po określeniu tych parametrów będzie łatwiej odpowiedzieć na pytanie którego Apple Watcha warto kupić w Waszym przypadku. Niemniej na pewno nie kupowałbym starszych Apple Watchy niż 3 seria (te zegarki są już dosyć wolne i nie mają wielu fajnych funkcji).

Dodam tylko, że Apple Watche są bardzo często na różnych promocjach, więc warto odwiedzać te sprawdzone sklepy, albo obserwować mnie na Instagramie – gdzie wrzucam różnego rodzaju okazje na produkty Apple i nie tylko.

✅ MEDIAEXPERT: https://bit.ly/365bxpK

✅ MEDIAMARKT: https://bit.ly/3jOfYdy

✅ EURORTV: https://bit.ly/3oWxgJ5

✅ OLEOLE:https://bit.ly/35ZGqMu

✅ NEONET: https://bit.ly/2I5t49p

✅ VOBIS: https://bit.ly/2I0EgnK

 

Warto kupić Apple Watch SE, czy wybrać inny?

Przy obecnych cenach tych zegarków najbardziej bym rozważał zakup Apple Watcha SE albo modelu 5/6. Moim zdaniem Apple Watch SE oferuje świetny stosunek jakość/cena, ma  dwurdzeniowy procesor S5, kompas i potrafi także wykrywać upadki (co może przydać się starszym osobom), aczkolwiek nie posiada czujników zdrowotnych do mierzenia saturacji krwi, EKG oraz nie ma funkcji AlwaysOnDisplay. Jeśli możecie to zaakceptować to moim zdaniem będzie to bardzo dobry wybór – na pewno lepszy niż  Apple Watch 4, który co prawda ma czujnik EKG – ale pozostałe podzespoły są gorsze, a dodatkowo jego cena nie jest konkurencyjna w żadnym stopniu.

A może warto kupić Apple Watcha 6?

Jeśli z kolei zależy Wam na ww. czujnikach do mierzenia pomiarów zdrowotnych czy funkcji AlwaysOnDisplay no to wtedy pomyślałbym na najnowszym modelem – Apple  Watchem 6 serii. To zegarek kompletny – ma najnowszy, wydajny procesor S6 oraz jest w stanie śledzić wszystkie nasze funkcje życiowe oraz mierzyć treningi które odbywamy. Często jest również w atrakcyjnych promocjach, przez co jest lepszą opcją niż Apple Watch 5, który co prawda nie ma tylko najnowszego procesora i czujnika do mierzenia saturacji krwie, ale jego cena nie jest konkurencyjna w porównaniu do AW6.

Apple Watch 3 – ciągle warto w niego inwestować?

Na koniec zostawiłem najstarszy, a zarazem najtańszy zegarek który Apple ma w ofercie czyli AW 3. Warto kupić Apple Watch 3? To jest ciężki pytanie, bo z jednej strony jeśli nie potrzebujecie dużej wydajności, najnowszych funkcji czy też mierzenia poszczególnych czynności życiowych to można nad nim pomyśleć, natomiast warto mieć z tyłu głowy, że to jest dobry zegarek na rok (maks.2) – później nie będzie dostawał aktualizacji przez co nawet wykonywanie mniej wymagających czynności, działanie aplikacji może być kłopotliwe. Mówiąc w skrócie – polecam ten zegarek dla osób, którym zależy głównie na otrzymywaniu powiadomień i sprawdzaniu postępów w treningach fitnessowych.

i kilka dodatkowych pytań na koniec…

Czym różni się Apple Watch Cellular od GPS?

Dodatkowo wiele osób pyta czy warto kupić Apple Watch Cellular i co to jest tak naprawdę?  Generalnie ten model zegarka od Apple ma moduł eSim dzięki czemu można go używać bez konieczności połączenia z iPhone (można iść np. pobiegać z samym iPhonem) i będzie można wykonywać połączenia telefoniczne, dostawać powiadomienia itd. Niestety obecnie tylko Orange ma taką usługę, więc jeśli jesteście w innej sieci to weźcie wersję GPS.

Czy warto kupić Apple Watch Nike?

Apple Watch Nike nie różni się niczym od innych zegarków oprócz kilku dodatkowych tarcz zegara oraz innego paska (dedykowanego paska od firmy Nike „ten z dziurkami”).

Czy warto kupować oryginalne paski od Apple do zegarków Apple Watch?

Wszystko zależy od ich ceny, osobiście uważam że bez większych promocji na nie – nie ma sensu w nie inwestować. Są dosyć drogie, a nie są dużo lepsze jakościowo od zamienników z Chińskich portali. Przez lata kolekcjonowania pasków, mam ich obecnie koło 10 sztuk – gdyby miały być wszystkie oryginalne to musiałbym wydać około 2000zł, czyli tyle ile kosztuje nowy Apple Watch…

Tak jak wcześniej wspominałem, wszystkie te zegarki powinny być dostępne w sprawdzonych sklepach, więc jeśli byście się zdecydowali na zakup któregoś z nich, to warto je sprawdzać:

✅ MEDIAEXPERT: https://bit.ly/365bxpK

✅ MEDIAMARKT: https://bit.ly/3jOfYdy

✅ EURORTV: https://bit.ly/3oWxgJ5

✅ OLEOLE:https://bit.ly/35ZGqMu

✅ NEONET: https://bit.ly/2I5t49p

✅ VOBIS: https://bit.ly/2I0EgnK

 

FAQ:

Jakiego Apple Watcha kupić w 2021?, Jakiego Apple Watcha wybrać w 2021?, Jaki Apple Watch na start w 2021?, Warto kupić Apple Watcha 3 w 2021?, Warto kupić Apple Watcha 4 w 2021?, Warto kupić Apple Watcha SE w 2021?, Warto kupić Apple Watcha 5 w 2021?, Warto kupić Apple Watcha 6 w 2021?, Opinia Apple Watcha 3, Opinia Apple Watch 3, Opinia Apple Watch 4, Opinia Apple Watch SE, Opinia Apple Watch 5, Opinia Apple Watch 6,

Comments

No comments found!

Leave a Comment

Your email address will not be published.