NEWSY, POPULARNE, PORADNIKI

iPad Air 4 oraz „tani” iPad zaprezentowany! Co nowego? Warto je kupić?

>Mateusz Krawczyk Mateusz Krawczyk
16 września, 2020

Apple na ostatniej konferencji zaprezentowało również nowe iPady. O ile „tani” iPad (tani jak na Apple – bo ceny zaczynają się od 1600zł za wersje… 32GB) to tylko odgrzewany kotlet z nowym, szybszym procesorem Apple A12 znanym z poprzedniego Air’a to najnowszy iPad Air 4 generacji to już inna para kaloszy – i na nim chciałbym się głównie skupić. Chociaż trzeba jeszcze dodać, że ten najtańszy iPad to bardzo dobry wybór dla niewymagających nowego designu, konstrukcji osób. Przy niedużej cenie można zagłębić się w ekosystem Apple i myślę, że jest to bardzo dobry wybór zarówno dla dzieci jak i starszych osób!

Ale wracając do nowego iPada Air 4 generacji… co znajdziemy w nim nowego? Czy warto go kupić? 

Przede wszystkim to nowa konstrukcja z chudszymi ramkami bez przycisku home. Teraz TouchID zostanie zaimplementowane na boku urządzenia co wydaje się być dobrym ruchem. Nowy iPad Air ma rozmiar 10,9″z ekranem True Tone i pokryciem palety kolorów P3. Sama rodzielczość ekranu jest niewiele mniejsza od wersji Pro i wynosi 2360 na 1640 pikseli przy odświeżaniu ekranu na poziomie 60 Hz. Nowy iPad Air posiada także gniazdo USB-C zamiast dotychczasowego Lightning, złącze smart do podłączania klawiatury. Za serce tego urządzenia odpowiada z kolei procesor A14 Bionic wykonany w technologi 5 nanometrów.

Podsumowując, w cenie poniżej 3000zł otrzymujemy kompletny tablet, który posłuży nam wiele lat. Jeśli nie wymagacie najnowszych funkcji typu FaceID, ekran Pro Motion i 2 obiektywy aparatu, to odpuście sobie wersje Pro i śmiało kupcie najnowszego iPada Air. Jeśli będziecie chcieli to zrobić to sprawdźcie te sklepy, ponieważ często są tu promocje na produkty Apple ▶️ MediaMarkt ▶️ MediaExpert ▶️ EuroRTVAGD ▶️ OleOle ▶️ Vobis

 

Comments

No comments found!

Leave a Comment

Your email address will not be published.