Cena iPhone SE 2020 powoduje, że wiele osób zwraca uwagę na ten właśnie telefon ze stajni Apple. Robiłem już porównania, czy recenzję iPhone SE 2020 – możecie ją znaleźć na YouTube – niemniej w tym wpisie chciałbym dodać kilka istotnych rzeczy i odpowiedzieć krótko na pytanie Czy warto kupić iPhone SE 2020 jako pierwszy telefon z Apple.

Dlaczego myślę, że iPhone se na start jest bardzo dobrym pomysłem? W naprawdę niskiej cenie (jak na Apple 😜) dostajecie naprawdę mocne komponenty – procesor Apple A13 Bionic (z najnowszych iPhone’ów) i kompaktowy rozmiar: ekran ma tylko 4,7″ i rozdzielczość 750 x 1334px więc będzie świetnie pasował do damskiej dłoni, czy po prostu dla osób ceniących sobie mniejsze telefony. Aparat ma dość przeciętny – podobny do tego z iPhone’a XR czy iPhone 8, natomiast ma możliwość nagrywania w 4K!

Także jeśli nie zależy Ci na dużym telefonie, z tymi nowymi bajerami typu FaceID, 3 aparaty itd to myślę, że ten SE 2020 będzie naprawdę dobrym wyborem – Apple będzie go wspierać przez najbliższe 5/6 lat, ma do tego wydajny procesor więc czego chcieć więcej w tej cenie 💪🏻 Jakbyście się zdecydowali na zakup to polecam sprawdzić ceny w tych zaufanych sklepach, ponieważ często zdarzają się bardzo fajne promocje na produkty Apple i można dzięki temu nabyć sprzęt w naprawdę dobrej cenie, nie bojąc się o kwestie jego oryginalności czy rozpatrywania gwarancji/rękojmi. ▶️ MediaMarkt ▶️ MediaExpert ▶️ EuroRTVAGD ▶️ OleOle ▶️ Vobis

Comments

No comments found!

Leave a Comment

Your email address will not be published.